Dalyvauk pilotinėje

Inovatorių mokykloje Lietuvoje!

Inovatorių Mokykla yra skirta žmonėms nuo 18 iki 40 metų, kurie nori vystiti savo gebėjimus, pritaikyti turimas kompetencijas skirtingose srityse, skirti laiko ugdymuisi ir yra pasiruošę kurti mokymosi programa kartu.

Programos dalyviai įsipareigoja

Dalyvis įsipareigoja aktyviai dalyvauti kuriant ir įgyvendinant Inovatorių mokyklos programą visą pasirinktą laikotarpį - 4 mėnesius arba pasirinkto modulio metu.

Dalyvis turi būti pasiruošęs gyventi bendruomeniškai su kitais programos dalyviais ir dalintis pareigomis ir atsakomybėmis.

Dalyvis turi suprasti, kad asmeninė motyvacija ir lankstumas yra itin svarbios savybės šios programos metu. Dalyvis yra atsakingas už savo mokymosi procesą.

Iki programos pradžios dalyvis įsipareigoja sumokėti 250 eur arba 100 eur mokestį, už visą programą arba pasirinktą modulį. Mokestis bus naudojamas asmeninių ir grupinių projektų vystymui.

Dalyvis turi turėti pagrindines anglų kalbos žinias (B2), kurios bus reikalingos bendradarbiaujant su tarptautiniais partneriais.

Dalyvis supranta, kad visos programos metu yra laikomąsi blaivumo susitarimo - alkoholis ar narkotinės medžiagos nėra suderinamos su programa ir mokyklos vertybėmis.

Pagrindinė techninė informacija

Išlaidos

Pagrindinės maitinimo, apgyvendinimo, programos išlaidos, mokymosi dienomis (darbo dienomis, išskyrus savaitgaliais) yra apmokamos programos organizatorių.

Lokacija

Inovatorių mokykla vyks Antalieptėje, Inovatorių slėnyje. Dalis programos bus įgyvendinama aplink esančiose kaimiškose vietovėse arba Danijoje.