Dalyvauk pilotinėje

Inovatorių mokykloje Lietuvoje!

Inovatorių Mokykla yra skirta jauniems žmonėms nuo 18 iki 29 metų, kurie nori vystiti savo gebėjimus, pritaikyti turimas kompetencijas skirtingose srityse, skirti laiko ugdymuisi ir yra pasiruoše kurti mokymosi programa kartu.

Programos dalyviai įsipareigoja

Dalyvis įsipareigoja aktyviai dalyvauti kuriant ir įgyvendinant Inovatorių mokyklos programą visą programos laikotarpį - 4 mėnesius.

Dalyvis turi būti pasiruošęs gyventi bendruomeniškai su kitais programos dalyviais ir dalintis pareigomis ir atsakomybėmis.

Dalyvis turi suprasti, kad asmeninė motyvacija ir lankstumas yra itin svarbios savybės šios programos metu. Dalyvis yra atsakingas už savo mokymosi procesą.

Iki programos pradžios dalyvis įsipareigoja sumokėti 250 eur stojamąjį mokestį. Mokestis bus naudojamas asmeninių projektų vystymui.

Dalyvis turi turėti pagrindines anglų kalbos žinias (B2), kurios bus reikalingos bendradarbiaujant su tarptautiniais partneriais.

Dalyvis supranta, kad visos programos metu yra laikomąsi blaivumo susitarimo - alkoholis ar narkotinės medžiagos nėra suderinamos su programa ir mokyklos vertybėmis.

Pagrindinė techninė informacija

Išlaidos

Pagrindinės maitinimo, apgyvendinimo, programos išlaidos, mokymosi dienomis (darbo dienomis, išskyrus savaitgaliais) yra apmokamos programos organizatorių.

Lokacija

Inovatorių mokykla vyks Antalieptėje, Inovatorių slėnyje. Dalis programos bus įgyvendinama aplink esančiose kaimiškose vietovėse arba Kamariškių dvare.