DUK

Rask atsakymus į rūpimus klausimus

Vienkartinis programos mokestis turi būti sumokėtas prieš pradedant programą.
Dalyvaujant visą programos laiką arba Modulyje 1 dalyvio mokestis 500 eur.
Individualiais atvejais dalyvio mokestis gali būti mažinamas - kviečiame susisiekti.

Prie programos gali prisijungti žmonės, kurie yra tarp 18 ir 40 metų amžiaus.

Programos mokymosi procesas vyks lietuvių kalba, tačiau tam tikros paskaitos ir tarptautinės komunikacijos bus anglų kalba.

Visa mokymosi programa vyks 4 mėnesius, vienas modulis - 1 mėnesis.
Visą pasirinktos programos laikotarpį dalyviai gyvens Inovatorių slėnyje, Antalieptėje, Zarasų rajone.

Mokymosi programa nėra akredituota, todėl dalyviai negaus formalaus diplomo. Programos pabaigoje dalyviai turės asmeninį portfolio ir CV, kuriuose bus aprašytos gautos kompetencijos ir įgūdžiai, naudingi ateities projektams.

Dalyviai kartu su mentorais planuos kiekvienos savaitės užsiėmimus, rūpinsis mokyklos patalpų tvarkymu ir aplinkos priežiūra, aktyviai dalyvaus bendruomenės gyvenime, planuos tyrimus, studijas, keliones ir palaikys vienas kitą mokymosi procese.

Mokymosi programa vyks Antaliepteje, Inovatorių Slėnyje, kur dalyviai dalinsis kambariais ir gyvens kartu. Dalis programos vyks kituose Lietuvos miestuose bei užsienyje.

Daugiau informacijos

Susisiek žemiau nurodytais kontaktais arba registruokis ir pasirink tinkamą informacinio pokalbio laiką, kurio metu atsakysime į visus rūpimus klausimus